OG24.pl
  • Główna
  • Motoryzacja
  • Warto kupować samochody w Auto-Wimar – poznaj Pakiet korzyści dla Ciebie

Warto kupować samochody w Auto-Wimar – poznaj Pakiet korzyści dla Ciebie

Optymalizacja wydatków związana z korzystaniem z samochodu to kluczowe zagadnienie dla wszystkich korzystających. Każda możliwość ich obniżenia jest korzystna dla klienta. Poznaj Pakiet Korzyści, który oferujemy wszystkim naszym klientom.

Co obejmuje Pakiet Korzyści

Naszym nadrzędnym celem w Auto-Wimar jest połączenie sprzedaży samochodów osobowych z dobrymi relacjami z klientem. Dlatego staramy się wprowadzać do naszej oferty produkty, które przyniosą jeszcze większe korzyści i zapewnią pewność wygody osobom, które zdecydowały się na zakup pojazdów w naszych salonach.

Pakiet Korzyści to propozycja pozwalająca na oszczędność czasu i pieniędzy. Stworzyliśmy ją przy pomocy specjalistów, którzy doskonale znają potrzeby zarówno Twoje, jak i Twojego samochodu. W ramach Pakietu Korzyści możesz bezpłatnie uzupełnić płyny eksploatacyjne w Twoim samochodzie, takie, jak:

  •         płyn do spryskiwaczy,
  •         płyn hamulcowy,
  •         płyn chłodzący.

Powyższe prace możesz zlecić w wybranym salonie Auto-Wimar w jego godzinach pracy.

Udostępniamy także możliwość bezpłatnego przechowania opon zarówno w okresie zimowym, jak i wiosennym. Opony zostawisz w naszym hotelu dla opon zaraz po ich wymianie w jednym z serwisów Auto-Wimar. Ta wygodna propozycja jest dostępna przez okres 3 lat. Co więcej, każdorazowo, podczas wizyty w serwisie Auto-Wimar bezpłatnie sprawdzimy ciśnienie w ogumieniu zakupionego u nas auta. To pozwoli Ci na bezpieczną i komfortową jazdę na każdej powierzchni.

W ramach Pakietu udostępniamy naszym klientom także możliwość skorzystania z oferty wypożyczenia samochodu do przewozu większych gabarytów np. VW Transportera (w określonych godzinach) lub bagażnika rowerowego na okres do 8 dni. Planujesz wyjazd na wakacje i jednocześnie chcesz zostawić na ten okres samochód w naszym salonie celem przeglądów czy napraw? Nie tylko zadbamy o Twoje auto pod względem technicznym i estetycznym, ale także odwieziemy Cię wraz z 3 innymi osobami na lotnisko Okęcie lub Modlin i przywieziemy, kiedy wrócisz z wypoczynku. Co więcej, w sytuacji, kiedy zostawisz samochód w autoryzowanym serwisie Auto-Wimar, a naprawa lub przegląd zajmie więcej niż 1,5h oferujemy Ci smaczny lunch w restauracji. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz czas, ale spędzisz go w miłym otoczeniu korzystając ze smacznego posiłku.

Kto może skorzystać z oferty Pakietu Korzyści

Pakiet Korzyści dedykowany jest wszystkim naszym klientom, którzy zdecydowali się na zakup nowego lub używanego samochodu w salonie Auto-Wimar. W przypadku samochodów nowych oferowany jest klientom na 4 lata. Dla osób, które kupiły samochód używany, Pakiet Korzyści jest aktywny na okres 1 roku od daty zakupu.

Jakie korzyści uzyskasz dzięki Pakietowi Korzyści

Pakiet Korzyści to oferta pozwalająca na jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne korzystanie z samochodu kupionego w naszym salonie. To pakiet, który faworyzuje w serwisie Auto-Wimar naszych klientów, pozwalając oszczędzić im czas i pieniądze, oferując rozwiązania znacznie ułatwiające codzienne użytkowanie pojazdu. Zaoszczędzisz na uzupełnieniu najpopularniejszych płynów eksploatacyjnych i na wynajęciu miejsca przechowania dla opon. Warto dodać, że w naszym hotelu dla opon gwarantujemy optymalne warunki przechowywania związane z ułożeniem opon oraz temperaturą, w jakiej powinny być przetrzymywane dla zachowania optymalnych właściwości jezdnych.

W ramach Pakietu okres korzystania z udogodnień jest długi i wynosi do 4 lat, co sprawia, że przez ten okres minimalizujesz szereg problemów i kosztów związanych z eksploatacją pojazdu. Zapewniamy wygodny dostęp do wielu usług, które z powodzeniem mogą łączyć się tymi dostępnymi w ramach Pakietu Korzyści – to pozwoli Ci na uzyskanie wymiernych oszczędności w wydatkach oraz ograniczy czas potrzebny do wykonania niektórych czynności.

Dostępne w ramach Pakietu Korzyści udogodnienia to nie wszystko – warto pamiętać, że wiążą się one z obsługą przez wysokiej klasy specjalistów, którzy doskonale znają Twój samochód. Zapewniamy również profesjonalną obsługę na miejscu i przez telefon – zadbamy o to, abyś u nas czuł się komfortowo. Zawsze jesteśmy elastyczni względem Twoich potrzeb i oczekiwań zarówno w zakresie obsługi w salonie, jak i w serwisie.

Źródło: Auto Wimar – dealer Skody

Pwiązane Artykuły

Co powinien zapewniać dostawca systemów sprężonego powietrza

Kino domowe – jak się do tego zabrać?

Czym powinien być gadżet?

Leave a Comment